Citlivá obnova místa s historií

Nový život na tradiční adrese

Přineste s námi nový život do místa, které poskytne prostor pro život dalším generacím
 

Park

3min

Supermarket

5min

Školka

5min

OC Futurum

18min

Nádraží Ostrava – střed

29min

Rozhodněte se pro život na strategickém místě a užívejte si komfortu blízkosti centra města. Prostornost této čtvrti společně s vzrostlými stromy vás nikdy neomrzí.

Ostrava Zelené město

Protože OSTRAVA!!!

Každý má vlastní preference, vkus i své důvody, proč bydlet právě tady. Ostrava je jenom jedna. Pokud chcete žít v místě s jedinečnou kulturou a pohostinností, v blízkosti mnoha krásných přírodních lokalit, toto město je jednoznačně skvělou volbou.

Jedno město,
1 000 možností

Slezskoostravský hrad, dolní oblast Vítkovic, Nová radnice, Kostel Panny Marie Královny, Masarykovo náměstí… To je jen výčet ze zajímavých památek, které stojí za návštěvu.

Ostrava je domovem mnoha sportovních týmů a klubů. Zajděte třeba na fotbal, hokej nebo basketbal. A že vás na fandění neužije? Je tu kde běhat, jezdit na kole i kam chodit na jógu.

Spousta míst, expozic a programů nabízí podívanou pro každého. Navštivte třeba Muzeum Ostrava, Ostravskou galerii nebo již zmiňovaný Slezskoostravský hrad, kde se pořád něco děje.

Kdo by si rád nepochutnal. Velké město skýtá mnoho možností pro dobré jídlo. Dejte si nějakou ze specialist regionálních, typicky českých nebo zahraničních – stačí si vybrat ze široké nabídky.

Ostrava je místem řady hudebních festivalů a koncertů, jako je například Colours of Ostrava, Beats for Love nebo Ostravská dvanáctka. Žije to tu ale po celý rok, nejen v létě!

Spousta obchodů a nákupních center – i to je Ostrava. Najdete v nich vše od oblečení až po elektroniku a zboží pro domácnost. Ze Zeleného města přitom stačí pár kroků.

Objevte naši adresu a okolí

Líbí se vám tu? Ozvěte se

Contact Form