Protože tato čtvrť si zaslouží opět ožít

Moderně zrekonstruované domy s tradicí

Přineste s námi nový život do místa, které poskytne prostor pro život dalším generacím
 

Realitní Projekt Roku 2023

Realitní Projekt Roku je přehlídkou českých developerských projektů v jednotlivých regionech České republiky. Soutěž navazuje na již dvanáct úspěšných předcházejících ročníků, ve kterých byla zreflektována různorodost kvality stavěných developerských projektů. Stejně jako v předchozích letech si i nyní klademe za cíl zviditelnit kvalitní projekty, které jsou momentálně na trhu.

Park

3min

Supermarket

5min

Školka

5min

OC Futurum

4min

Nemocnice

5min

Buďte novou součástí více než 70 let starého příběhu této čtvrti. Moderní rekonstrukce domům sluší a vás bude bavit!

Bydlete uprostřed zeleně

Kousek od centra Ostravy, přesto prostorné, vzdušné a plné vzrostlých stromů i rozlehlých travnatých ploch. Zelené město na vás dýchne starými časy, kdy se stavělo s rozumem a s důrazem na zdravotní benefity, které může správně navržený prostor přinášet. Více než 80 % zdejší zastavěné plochy tvoří zeleň, konkrétně přesně 25 000 m2. Dopřejte sobě i svým blízkým něco, co je dnes vzácné – velkorysý prostor pro život.

Technologie pro spokojenější peněženku i planetu

Domy jsou postaveny z 30 cm cihel. Stěny jsme zateplili 22 cm grafitovým polystyrenem a stropy dokonce 30 cm. Okna mají 7 komorový systém se 3 těsněními.

Každý z domů má osvědčené a vysoce efektivní solární panely (20-30 kWp podle umístění) s bateriovým systémem (30-45 kWh).

Šetří až 70% nákladů na ohřev teplé vody. Funguje na principu převodu tepla z venku dovnitř objektu.

Další prvek, který minimalizuje náklady na vytápění (zachycením energie z vypouštěného vzduchu až o 85 %), zároveň také zlepšuje kvalitu vzduchu a bojuje s případnou vlhkostí.

Připravujeme se na budoucnost a levnou solární energii využíváme naplno. Všichni obyvatelé proto budou mít k dispozici spolehlivý zdroj nabíjení.

Zelený ostrov uprostřed rušného města

Dejte nám vědět, řekneme vám více

Contact Form