Vítáme nové partnery v projektu Ostrava Zelené město

Vítáme nové partnery v projektu Ostrava Zelené město

Projekt Ostrava Zelené město je jedním z nejambicióznějších a nejperspektivnějších realitních projektů v regionu. Tento projekt, který je již z 80-85% dokončený, přitahuje pozornost nejen díky své strategické lokalitě a modernímu designu, ale také díky výhodným investičním příležitostem, které nabízí. V druhém čtvrtletí roku 2024 se k tomuto projektu připojili dva významní partneři formou joint-venture spolupráce: STING investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. a 1918 Ventures a.s.Pojďme se podívat blíže na tyto dva klíčové hráče, kteří přinášejí do projektu své jedinečné zkušenosti a odborné znalosti.

#### STING investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. je ryze českým realitním fondem. Tento fond, založený panem Martinem Zarembou, má za sebou bohatou historii a silné zázemí v realitním sektoru.

Historie a zkušenosti Martina Zaremby, zakladatele fond. Působí v realitách již od roku 1997 jako majitel Realitní a investiční skupiny STING. Díky svým bohatým zkušenostem a kapitálu získala skupina v roce 2009 povolení České národní banky k činnosti investičního fondu. Pod jeho důsledným dohledem jedná STING o nákupu nemovitostí, buduje stabilní portfolio a dlouhodobé vztahy s investory, nájemníky i spolupracovníky.

#### 1918 Ventures a.s. je dalším významným partnerem v projektu Ostrava Zelené město. Tato společnost se specializuje na trh nemovitostí a financování perspektivních projektů. Jejich filozofie je založena na hledání hodnoty tam, kde ji ostatní podceňují, a na rozlišování reálné ceny investic a jejich budoucího růstu.

Filozofie a přístup 1918 Ventures věří v klasické principy na trhu 21. století. Pomáhají dávat investicím pevný řád a specializují se na identifikaci a realizaci investičních příležitostí, které mají potenciál pro dlouhodobý růst. Jejich přístup je založen na důkladné analýze a strategickém plánování, což jim umožňuje dosahovat nadstandardních výnosů.

Projekt Ostrava Zelené město je skvělým příkladem toho, jak mohou spolupráce a joint-venture partnerství přinést výhody pro všechny zúčastněné strany. Díky partnerství s STING investičním fondem a 1918 Ventures má tento projekt silné zázemí a odborné znalosti, které mu umožňují dosahovat nadstandardních výnosů a dlouhodobé hodnoty. Pokud hledáte investiční příležitost s vysokým potenciálem růstu a stabilním zázemím, projekt Ostrava Zelené město je tou správnou volbou

Pro detailní nabídku joint-venture kontaktujte ASSETLY na info@assetly.cz.

Související příspěvky